Opinie

 

Mama Poli:

Moje dziecko nie chce wychodzić z przedszkola, więc to jest chyba najlepsza reklama. W Niepublicznym Przedszkolu Genesis pracują mili ludzie i panuje rodzinna atmosfera. Śliczne sale dla dzieci oraz prze­stron­ny ogród a to wszystko sprawia, że moja córeczka rozwija się pod wieloma względami.

 

Mama Darii:

Moja córka każdego dnia nie może się doczekać kiedy znów pójdzie do przedszkola, opowiada o zajęciach  zachwytem. W przedszkolu są dwa domofony (przed wejściem do ogrodu i do przed­szko­la) więc nikt obcy tam nie wejdzie bez kontroli dzięki czemu czuję, że moje dziecko jest tam bezpieczne.  Nauczycielka z USA uczy moje dziecko mówić po angielsku.

 

Rodzice Leona:

Nasze dziecko odkąd uczęszcza do Przedszkola Genesis nie powiedziało nic negatywnego o przedszkolu – wręcz przeciwnie. Uważamy, że w przed­szko­lu jest wysoki poziom nauki języka an­giel­skie­go. Profesjonalna kadra nauczycielska uczy naszego syna codziennie czegoś nowego

 

Przedszkole "Genesis" w Jaworznie

ul. Leśna 21, 43-600 Jaworzno, tel: 327-531-520, tel. kom: 793-840-181. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 17:30.